Kadzidła japońskie Chië - Palo Santo

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 4902125389236
Dostępność:
Jest
szt.
125,00 zł

Kadzidła Chië Palo Santo
Palo santo ma intensywny, słodko-korzenny zapach. Jest on opisywany jako mieszanka kadzidła, cytryny i mięty, ale można też wyczuć nuty drzewne i balsamiczne. Rdzenni Amerykanie uważają, że pachnący dym Palo Santo, czyli „świętego drzewa” chroni i oczyszcza oraz sprzyja relaksacji i koncentracji
Rodzaj Zygophyllaceae, rodzina Bulnesia. Drewno pozyskiwane w Peru.

Zapachy jak skarb mądrości przodków
Drzewa o aromatycznym drewnie, zwane „drzewami Boga”, rosną w różnych częściach świata i od czasów starożytnych były używane w rytuałach oczyszczających przestrzeń, umysł i ciało. Praktyka ta jest ceniona do dziś. Dzięki kolekcji Chië, Nippon Kodo połączył mądrość starożytnych ze współczesnym stylem życia. Paląc kadzidełko możesz połączyć się z naturą i pielęgnować spokojną przestrzeń w swoim umyśle.

Całkowicie naturalne składniki
Ciesz się wyjątkową jakością surowców w wygodnej formie japońskiego kadzidełka. Brak bambusowego patyczka pozwala zachować cechy i niepowtarzalny charakter każdego składnika. Z kadzideł uwalnia się czysty aromat bez zbędnego dymu.

Co znaczy Chië?
Japońskie słowo chië odnosi się do zdolności widzenia rzeczy takimi, jakie są w rzeczywistości, i rozpoznawania prawdy. W Zen mówi się, że chië jest intuicją wynikającą z praktyki medytacyjnej. W sztuce kaligrafii zen koło en-so reprezentuje nieskończoność, początek i koniec wszystkiego, oświecenie i cały wszechświat.

Ilość kadzidełek: 30
Przybliżony czas palenia: 60 min.
Zapach: drzewny
Opis: Kadzidło japońskie bez bambusowego rdzenia z ceramicznym podstawką firmy Seto.
Wykonane w Japonii