Hurtownia kadzidełek

Zapraszamy do współpracy galerie, sklepy.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem kadzideł japońskich firmy Nippon Kodo.
Polecamy szeroki wybór tych znakomitych kadzideł. Nasz katalog kadzidełek można pobrać tutaj
Jeżeli są Państwo zainteresowani z przyjemnością przedstawimy hurtową ofertę. Prosimy o kontakt e-mail biuro@zenstyle.pl lub pod numer telefonu 889 709 821


Kadzidełka japońskie

Dlaczego japońskie kadzidełka?
Dużo zapachu mało dymu – nasze kadzidełka w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie tworząc dużo mniej dymu.
Jakość składników – naturalne składniki użyte do wyrobu kadzidełek pochodzą ze znanych i sprawdzonych źródeł a ich jakość jest stale kontrolowana.

Zapach dopasowany do nastroju – szeroki wybór aromatycznych kompozycji pozwala na dowolną zmianę zapachu w zależności od nastroju, wykonywanej aktywności, pory dnia, roku, charakteru chwili. Dzięki stałej pracy japońskich artystów – rzemieślników nasza oferta stale się poszerza. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, zarówno miłośnicy tradycyjnych, orientalnych zapachów, jak i zwolennicy nowoczesnych, „zachodnich” kompozycji.
Estetyka i praktyczność – wszystkie nasze kadzidełka opakowane są w ładne i praktyczne pudełka, które same w sobie stanowią ozdobę. Dzięki temu często wybierane są na oryginalny prezent. Większość opakowań zawiera ceramiczną podstawkę.

Jak
ość i cena – japońskie kadzidełka często niesłusznie uważane są za drogie. Pozornie wyższa cena podyktowana jest większą ilością patyczków w opakowaniu. Na przykład nasze codzienne kadzidełka Morning Star zawierają aż 50 pałeczek i w porównaniu z innymi, zawierającymi 12 patyczków są zdecydowanie tańsze.. Dla koneserów, lub osób pragnących sprawić komuś niezwykły prezent mamy w swojej ofercie również droższe kadzidła, z dużą zawartością kosztownego aromatycznego drewna. Niezależnie od ceny jakość kadzideł jest stale kontrolowana w całym procesie produkcji.

stojak kadzidełek

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do klientów indywidualnych, którzy mogą kupić kadzidełka w naszym sklepie zenstyle.pl jak i wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, które już z nami współpracują.
Do odbiorców hurtowych, którym z przyjemnością prześlemy nasz cennik i aktualną ofertę. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem i oficjalnym dystrybutorem firmy Nippon Kodo, zapewniamy ciągłość dostaw, atrakcyjne ceny i dodatkowe rabaty, stojaki, próbki dla klientów i testery.

 
Gdzie już można nas znaleźć:
Sklepy w całej Polsce: Organique

Pachnące wyspy Aromanti: cała Polska

Kraków:
Centrum Ogrodnicze „Ogród Łobzów”
ul. Przeskok 16, Kraków

CUD, księgarnia, sklep ezoteryczny

Mały Rynek 4, Kraków

Naturalny Sklepik
ul. Krupnicza 8, Kraków

„Czajownia” – herbaciarnia
ul. Józefa 25, Kraków

„Winnica” – sklep z winami i nie tylko
ul. Kazimierza Wielkiego 124, Kraków

Warszawa:
„Soto” – dalekowschodnie centrum kulturalno sportowe
ul. Karolkowa 28, Warszawa

„Fraida” – sklep ezoteryczny
ul. Bracka 20, Warszawa

Sklep ekologiczny
pl.Grzybowski 10, Warszawa

Gliwice
„Pachnąca księgarnia”
ul. Raciborska1, Rynek, Gliwice

Gdańsk
"Fuji-san" - ośrodek edukacji prozdrowotnej
ul. Grażyny 10/2, Gdańsk

Łódź
"Cudny sklep"
Al. Kościuszki 24

Zaprzyjaźnione strony:

Sangha Dogen Zenji
Soto Zen