Kadzidła japońskie Chië -biała szałwia

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 4902125389229
Dostępność:
Jest
szt.
125,00 zł

Kadzidło Chië z białej szałwii

Rdzenni Amerykanie palą tę wiecznie zieloną roślinę leczniczą, gdy chcą oczyścić zarówno miejsca, jak i ludzi. Jej orzeźwiający, ziołowy zapach poprawia samopoczucie i pomaga się zrelaksować.
Rodzaj Perilla, rodzina Salvia. Rośliny zebrane w Stanach Zjednoczonych.

Zapachy jak skarb mądrości przodków
Drzewa o aromatycznym drewnie, zwane „drzewami Boga”, rosną w różnych częściach świata i od czasów starożytnych były używane w rytuałach oczyszczających przestrzeń, umysł i ciało. Praktyka ta jest ceniona do dziś. Dzięki kolekcji Chië, Nippon Kodo połączył mądrość starożytnych ze współczesnym stylem życia. Paląc kadzidełko możesz połączyć się z naturą i pielęgnować spokojną przestrzeń w swoim umyśle.

Całkowicie naturalne składniki
Ciesz się wyjątkową jakością surowców w wygodnej formie japońskiego kadzidełka. Brak bambusowego patyczka pozwala zachować cechy i niepowtarzalny charakter każdego składnika. Z kadzideł uwalnia się czysty aromat bez zbędnego dymu.

Co znaczy Chië?
Japońskie słowo chië odnosi się do zdolności widzenia rzeczy takimi, jakie są w rzeczywistości, i rozpoznawania prawdy. W Zen mówi się, że chië jest intuicją wynikającą z praktyki medytacyjnej. W sztuce kaligrafii zen koło en-so reprezentuje nieskończoność, początek i koniec wszystkiego, oświecenie i cały wszechświat.

Ilość kadzidełek: 30
Przybliżony czas palenia: 60 min.
Zapach: zielony, ziołowy
Opis: Kadzidło japońskie bez bambusowego rdzenia z ceramicznym podstawką firmy Seto.
Wykonane w Japonii