Kadzidła Chië japońskie - Oudh

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 4902125389205
Dostępność:
Jest
szt.
125,00 zł

Kadzidła Chië z drewna Oudh

Kiedy drzewo Aquilaria zostaje zaatakowane przez grzyba, wytwarza leczniczą żywicę, która powoli nasącza drewno i nadając mu niezwykły aromat. Jego zapach jest głęboki, wyrafinowany i tajemniczy, łączy nas z uzdrawiającą mocą natury.
Rodzaj Aquilaria, rodzina Thymelaeaceae. Drewno pozyskiwane w Indonezji.

Zapachy jak skarb mądrości przodków
Drzewa o aromatycznym drewnie, zwane „drzewami Boga”, rosną w różnych częściach świata i od czasów starożytnych były używane w rytuałach oczyszczających przestrzeń, umysł i ciało. Praktyka ta jest ceniona do dziś. Dzięki kolekcji Chië, Nippon Kodo połączył mądrość starożytnych ze współczesnym stylem życia. Paląc kadzidełko możesz połączyć się z naturą i pielęgnować spokojną przestrzeń w swoim umyśle.

Co znaczy Chië?
Japońskie słowo chië odnosi się do zdolności widzenia rzeczy takimi, jakie są w rzeczywistości, i rozpoznawania prawdy. W Zen mówi się, że chïe jest intuicją wynikającą z praktyki medytacyjnej. W sztuce kaligrafii zen koło en-so reprezentuje nieskończoność, początek i koniec wszystkiego, oświecenie i cały wszechświat.

Całkowicie naturalne składniki
Ciesz się wyjątkową jakością surowców w wygodnej formie japońskiego kadzidełka. Brak bambusowego patyczka pozwala zachować cechy i niepowtarzalny charakter każdego składnika. Z kadzideł uwalnia się czysty aromat bez zbędnego dymu.

Ilość kadzidełek: 30
Przybliżony czas palenia: 60 min.
Zapach: drzewny
Opis: Kadzidło japońskie bez bambusowego rdzenia z ceramicznym podstawką firmy Seto.
Wykonane w Japonii