Aromafume Spiritual Awarness - bezdymne kadzidła w kostkach - Mix zapachów + Dyfuzor Kwiat Życia

Producent: Aromafume
Dostępność:
Jest
szt.
49,90 zł

Aromafume Spiritual Awarness  to idealny zestaw startowy, żeby poznać kadzidła Aromafume a także piękny upominek dla miłośników orientalnych zapachów.

Ten zestaw zawiera:

Dyfuzor Aromafume "Kwiat życia" i świeczkę

3 kadzidełka Aromafume Oliban (pakowane pojedynczo)

3 kadzidełka Aromafume Benzoe (pakowane pojedynczo)

3 kadzidełka Aromafume Mirra (pakowane pojedynczo)

3 kadzidełka Aromafume Copal (pakowane pojedynczo)Każda kostka kadzideł Aromafume to starannie dobrana kompozycja naturalnych składników: aromatycznego drewna, kory, żywic, ziół oraz najwyższej jakości olejków roślinnych z drzew i kwiatów (zgodnych z wymogami IFRA).

Kadzidła Aromafume w kształcie kostek uwalniają swój aromat bez dymu i popiołu. To jedne z najczystszych kadzideł i zupełna nowość w świecie zapachów. Tych kadzidełek nie podpala się bezpośrednio a jedynie podgrzewa na specjalnej podstawce przy pomocy świeczki tealight. Dzięki temu uzyskujemy czysty zapach, bez widocznego dymu.

Kadzidła Aromafume produkowane są w Indiach przez rodzinną firmę zajmującą się tworzeniem kadzideł od 1900 roku, która czerpie wiedzę z bogatej tradycji Ajurwedy i doświadczeń pięciu pokoleń perfumiarzy.

Uwaga! Kadzideł można podgrzewać jedynie w specjalnych kominkach Aromafume. Inne podgrzewacze np. do olejków eterycznych nie nadają się do tego celu.

• Pamiętaj o względach bezpieczeństwa. Nigdy nie zostawiaj zapalonej świeczki bez nadzoru.

• Nie dotykaj i nie przemieszczaj płonącej świeczki. Rozlana parafina może się zapalić i spowodować pożar.

• Upewnij się, że płomień świecy nie dotyka bezpośrednio spodeczka. Jeśli zauważysz, że na dolnej części spodeczka zebrała się sadza natychmiast zdmuchnij świeczkę.

• Osad z sadzy powinien być usunięty ze spodeczka. Jej nadmiar spadający do gorącego wosku świecy może skutkować zapaleniem.

• W razie potrzeby należy przyciąć knot. Zbyt długi knot powoduje wydzielanie się sadzy i migotanie płomienia.

• Zawsze usuwaj z wosku świecy resztki zapałek, przyciętych knotów i innych zanieczyszczeń.

• Pamiętaj o normalnych względach bezpieczeństwa. Trzymaj dyfuzor poza zasięgiem dzieci, domowych zwierząt, z dala od łatwopalnych przedmiotów