Dyfuzor do kadzideł Aromafume - Flower of life

Producent: Aromafume
Dostępność:
Jest
szt.
29,00 zł

Metalowy dyfuzor Flower of life do kadzideł w kostkach Aromafume. Pięknie rozprasza światło świecy. Zaprojektowany specjalnie aby osiągnąć optymalną temperaturę, w której kadzidełka uwalniają pełnię zapachu przez ponad godzinę.

Opakowanie zawiera: metalowy dyfuzor Aromafume, drewnianą podstawkę, tealight, 2 próbki kadzideł Aromafume w kostkach (zapachy dobrane losowo)
Wymiary: 5,5 x 7 cm

Jak używać kadzideł w kostkach Aromafume?
- Zapal świeczkę w dyfurzorze
- Połóż kostkę kadzidła na górnym spodeczku
- Pozwól świeczce palić się przez około godzinę
- Dyfuzor rozgrzeje się – nie dotykaj
- Zdmuchnij świeczkę i pozwól mu ostygnąć
- Kostka stanie się ciemna i twarda, ale nie stopi się. Możesz ją łatwo usunąć.

Kadzidła Aromafume w kształcie kostek uwalniają swój aromat bez dymu i popiołu. To jedne z najczystszych kadzideł i zupełna nowość w świecie zapachów. Tych kadzidełek nie podpala się bezpośrednio a jedynie podgrzewa na specjalnej podstawce przy pomocy świeczki tealight. Dzięki temu uzyskujemy czysty zapach, bez widocznego dymu.
Każda kostka to starannie dobrana kompozycja naturalnych składników: aromatycznego drewna, kory, żywic oraz najwyższej jakości olejków roślinnych z drzew i kwiatów.
Kadzidła Aromafume produkowane są w Indiach przez rodzinną firmę zajmującą się tworzeniem kadzideł od 1900 roku, która czerpie wiedzę z bogatej tradycji kraju i doświadczeń pięciu pokoleń perfumiarzy.