Yerba santa 30 gram - kadzidło naturalne

Kod producenta: 8435131213760
Dostępność:
Jest
szt.
32,00 zł

Yerba santa (Eriodictyon glutinosum, Eriodictyon californicum), to aromatyczny krzew rosnący na suchych obszarach Kalifornii i Północnego Meksyku. Znana jest również jako niedźwiedzie ziele, święte ziele lub balsam górski. Słodko-gorzki, ziołowy zapach tych iści, pomaga stworzyć magiczną i tajemniczą atmosferę.

Tradycyjnie Yerba Santa używa się podczas rytuałów ochronnych i oczyszczających, aby usunąć negatywne energie i rozbudzić miłość. Mówi się, że zwiększa odwagę i moce psychiczne.

 

Nasze zioła są zbierane na dziko, jak i pozyskiwane z hodowli. Niezależnie od tego, czy pochodzą z prywatnych upraw, czy dzikich stanowisk, osoby, które je pozyskują, mają do tego prawne upoważnienie. Zbiory odbywają się z poszanowaniem natury i roślin: gałęzie są ścinane, a korzenie roślin pozostawiane w ziemi, aby umożliwić przyszłe zbiory. Eksport jest kontrolowany przez USDA (Departament Rolnictwa USA), który poświadcza, że ​​spełnia wszystkie wymagania prawne i środowiskowe.
Wzrost roślin zależy od klimatu i rocznych opadów. Dlatego wielkość wiązek może zmieniać się z roku na rok, w zależności od sezonowości i zmieniających się warunków. W okresach suszy koncentracja olejków eterycznych w liściach jest wyższa.

Jak używać:

Wiązkę ziół możesz spalić bezpośrednio, podpalając ją z jednego końca. Jeśli zamierzasz oczyścić pokój lub pomieszczenie, w którym pracujesz, nie zapomnij o właściwym jego przewietrzeniu. Innym sposobem jest palenie liści luzem, w odpornym na wysoką temperaturę naczyniu.

Made in: USA

Waga ok: 30 gram