Kadzidełka Tokusen Shibayama - drzewo Oud, cynamon, nard, tuberoza

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 8435131208650
Dostępność:
Jest
szt.
27,00 zł

Tokusen Shibayama - "Szczęśliwe wspomnienia"

Aksamitny, głęboki zapach Oud wywołujący głebokie emocje, wzbogacony jest pobudzającym cynamonem z Wietnamu, syczuańskim nardem i tuberozą. Złożony, ciepły, radosny aromat.

Tokusen oznacza „doskonałe, wysokiej jakości”, a Shibayama „górskie łąki, które zmieniają się wraz z porami roku".

Tradycyjne, japońskie kadzidła o wysmakowanym aromacie zawijane w papier. Brak bambusowego patyczka sprawia, że ulatnia się z nich czysty zapach, prawie bez dymu.

  • 50 kadzidełek w rolce
  • Czas spalania ok.30 min

Kadzidełka Tokusen Shibayama dostępne są również w dużych, ekonomicznych opakowaniach:

https://zenstyle.pl/tokusen-shibayama-drzewo-oud-cynamon-nard.html

Drzewo Oud, nazywane tez jinkoh, drzewem agarowym, aloesowym jest najcenniejszym drewnem aromatycznym. Najwyższej jakości Jinkoh nazywa się w Japonii Kyara, a jego wartość przekracza cenę złota.  Pochodzi z drzewa Jinkoh (Aquilara ssp) należącego do rodziny Daphne, występującego w Wietnamie, Kambodży i Indonezji.Tylko jedno spośród wielu drzew, broniąc się przed infekcją bakterii lub specjalnego gatunku grzyba, przez kilkadziesiąt lat tworzy w rdzeniu i korzeniach żywicę o rzadkim, niezwykłym zapachu. Najcenniejsze są jednak okazy, które obumarły i przez setki lat leżały w ziemi. Zapach tak bogaty, że aż trudny do opisania. Balsamiczny, słodko - pikantny, w miarę palenia odkrywa coraz to nowe nuty.