Niebieska szałwia 30 gram

Kod producenta: 8435131213777
Dostępność:
Jest
szt.
32,00 zł

Niebieska szałwia należy do tej samej rodziny co dobrze znana szałwia biała. Ma cienkie, niebieskawe liście i kwiaty w kolorze indygo, stąd jej nazwa. Rośnie na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych i na północy Meksyku. Wydziela ziołowo-kwiatowy zapach, podobny do lawendowego, dużo delikatniejszy od zapachu białej szałwii.
Niebieską szałwię można wykorzystać do podczas sesji medytacyjnej lub po prostu do relaksu. Można ją również palić podczas rytuałów oczyszczających i ochronnych. Mówi się, że niebieska szałwia zwiększa obfitość, dobrobyt oraz wzmacnia wewnętrzną moc i duchowy wzrost.

O uprawie szałwii
Nasze rośliny są zarówno zbierane na dziko, jak i pozyskiwane z hodowli. Niezależnie od tego, czy pochodzą prywatnych upraw czy dzikich stanowisk, osoby, które je pozyskują, mają do tego prawne upoważnienie. Zbiory odbywają się z poszanowaniem natury i roślin: gałęzie są ścinane, a korzenie roślin pozostawiane w ziemi, aby umożliwić przyszłe zbiory. Eksport jest kontrolowany przez USDA (Departament Rolnictwa USA), który poświadcza, że ​​spełnia wszystkie wymagania prawne i środowiskowe.
Wzrost roślin zależy od klimatu i rocznych opadów. Dlatego wielkość wiązek może zmieniać się z roku na rok, w zależności od sezonowości i zmieniających się warunków. W okresach suszy koncentracja olejków eterycznych w liściach jest wyższa.

Jak używać:

Wiązkę szałwii możesz spalić bezpośrednio, podpalając ją z jednego końca. Jeśli zamierzasz oczyścić pokój lub pomieszczenie, w którym pracujesz, nie zapomnij o właściwym jego przewietrzeniu. Innym sposobem jest palenie liści luzem, w odpornym na wysoką temperaturę naczyniu.

Made in: USA

Waga ok: 30 gram