Kadzidła japońskie Relax Herb - odprężające zioła, 190 sztuk

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 4902125264014
Dostępność:
Jest
szt.
91,00 zł

Kadzidła Sasara Binchotan Relax Herb pachną nutami świeżo ściętego rumianku, lawendy i szałwii. Ten harmonijny, ziołowo kwiatowy zapach wnosi chwilę spokoju i odprężenia do naszego zabieganego życia. Użyty w nich węgiel drzewny Bincho z miasta Kishu położonego w prefekturze Wakayama słynie z najwyższej jakości. Dzięki temu kadzidełka prawie nie wydzielają dymu i mają działanie dezodorujące. W powietrzu unosi się jedynie ich niezwykle delikatny, naturalny aromat bukietu zielonych ziół.

Sasara to ogólny termin, który odnosi się do produktów wykonanych z bambusa lub innego drewna przy użyciu zaawansowanej technologii. Kadzidło Sasara to wyraz kunsztu i talentu mistrzów rzemiosła Nippon Kodo.

Duże opakowanie jest idealne, jeśli regularnie palisz kadzidła a jego piękny design sprawia, że będzie również oryginalnym, pachnącym prezentem! Podana liczba patyczków jest orientacyjna i może nieznacznie różnić się w zależności od partii. (zazwyczaj jest ich trochę więcej :) W Japonii kadzidła pakuje się „na wagę”.

 

Opakowanie zawiera ok. 190 sztuk kadzideł bez bambusowego patyczka

Waga netto: 100g

Czas spalania ok.25 min

Długość kadzidełka: 14 cm

Wymiary opakowania: 155 x 80 x 30 mm

Wyprodukowane w Japonii