Kategorie

Kadzidła w kostkach Aromafume - Nag Champa 9 sztuk

Producent: Aromafume
Dostępność:
Jest
szt.
17,00 zł

Nag Champa to chyba najbardziej znany zapach kadzideł na świecie, tym razem w wersji bez dymu.
Zapach skomponowali mnisi buddyjscy z Nepalu i Indii, a jego dokładny skład do tej pory pozostaje tajemnicą. Wiadomo, że zawiera drewno sandałowca, kwiat magnolii Champa, która uważana jest za święte drzewo i decyduje o charakterze kadzideł, oraz żywicę Halmaddi. Sprzyjają medytacyjnemu skupieniu. Uważa się również, że łagodzą bóle głowy, stawów i alergie. Kadziła pachną bardzo delikatnie i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska, jako że nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani aromatów. Zapach głęboki, słodki, ciepły, nieprzytłaczający. Wywołuje uśmiech na twarzy :)
Opakowanie zawiera dziewięć Aromafume Nag Champa i próbkę innego zapachu.
Czas spalania: 60 min
Dyfuzor należy zamówić oddzielnie.

Przyjazne środowisku kadzidła Aromafume w kształcie kostek uwalniają swój aromat bez dymu i popiołu. To jedne z najczystszych kadzideł i zupełna nowość w świecie zapachów. Tych kadzidełek nie podpala się bezpośrednio a jedynie podgrzewa na specjalnej podstawce przy pomocy świeczki tealight. Dzięki temu uzyskujemy czysty zapach, bez widocznego dymu.
Każda kostka to starannie dobrana kompozycja naturalnych składników: aromatycznego drewna, kory, żywic, ziół oraz najwyższej jakości olejków roślinnych z drzew i kwiatów.
Kadzidła Aromafume produkowane są w Indiach przez rodzinną firmę zajmującą się tworzeniem kadzideł od 1900 roku, która czerpie wiedzę z bogatej tradycji Ajurwedy i doświadczeń pięciu pokoleń perfumiarzy.

Jak używać kadzideł w kostkach Aromafume?

- Zapal świeczkę w dyfurzorze
- Połóż kostkę kadzidła na górnym spodeczku
- Pozwól świeczce palić się przez około godzinę
- Dyfuzor rozgrzeje się – nie dotykaj
- Zdmuchnij świeczkę i pozwól mu ostygnąć
- Kostka stanie się ciemna i twarda, ale nie stopi się. Możesz ją łatwo usunąć.

Od czasu do czasu usuwaj sadzę ze spodeczka, na którym palisz kadzidło.