Kadzidła w kostkach Aromafume - Mirra - 9 sztuk

Producent: Aromafume
Kod producenta: 8901362073232
Dostępność:
Jest
szt.
17,00 zł

Bezdymne kadzidła w kostkach Aromafume Mirra. Dymny, ziemisty, słodki zapach żywicy mirry. Daje uczucie spokoju, rewitalizuje i oczyszcza.
Opakowanie zawiera dziewięć kostek kadzidła i próbkę innego zapachu.

Każda kostka kadzideł Aromafume to starannie dobrana kompozycja naturalnych składników: aromatycznego drewna, kory, żywic, ziół oraz najwyższej jakości olejków roślinnych z drzew i kwiatów (zgodnych z wymogami IFRA).

Kadzidła Aromafume w kształcie kostek uwalniają swój aromat bez dymu i popiołu. To jedne z najczystszych kadzideł i zupełna nowość w świecie zapachów. Tych kadzidełek nie podpala się bezpośrednio a jedynie podgrzewa na specjalnej podstawce przy pomocy świeczki tealight. Dzięki temu uzyskujemy czysty zapach, bez widocznego dymu.

Kadzidła Aromafume produkowane są w Indiach przez rodzinną firmę zajmującą się tworzeniem kadzideł od 1900 roku, która czerpie wiedzę z bogatej tradycji Ajurwedy i doświadczeń pięciu pokoleń perfumiarzy.

Uwaga! Kadzideł można podgrzewać jedynie w specjalnych kominkach Aromafume. Inne podgrzewacze np. do olejków eterycznych nie nadają się do tego celu.

Pamiętaj o względach bezpieczeństwa. Nigdy nie zostawiaj zapalonej świeczki bez nadzoru.

Nie dotykaj i nie przemieszczaj płonącej świeczki. Rozlana parafina może się zapalić i spowodować pożar.

Upewnij się, że płomień świecy nie dotyka bezpośrednio spodeczka. Jeśli zauważysz, że na dolnej części spodeczka zebrała się sadza natychmiast zdmuchnij świeczkę.

Osad z sadzy powinien być usunięty ze spodeczka. Jej nadmiar spadający do gorącego wosku świecy może skutkować zapaleniem.

W razie potrzeby należy przyciąć knot. Zbyt długi knot powoduje wydzielanie się sadzy i migotanie płomienia.

Zawsze usuwaj z wosku świecy resztki zapałek, przyciętych knotów i innych zanieczyszczeń.

Pamiętaj o normalnych względach bezpieczeństwa. Trzymaj dyfuzor poza zasięgiem dzieci, domowych zwierząt, z dala od łatwopalnych przedmiotów