Kadzidła tybetańskie Tibetan Agarwood - Oud

Dostępność:
Jest
szt.
26,90 zł

Całkowicie naturalne kadzidła, robione ręcznie w Nepalu. Zapach doskonały do medytacji, wyciszenia i skupienia. Uważa się, że sprzyja zachowaniu duchowej równowagi.

Agarwood nazywane też drzewem Oud, „drzewem bogów”, aloesowym jest najcenniejszym drewnem aromatycznym, znacznie droższym od złota. Pochodzi z drzewa Aquilara ssp należącego do rodziny Daphne, występującego w Wietnamie, Kambodży i Indonezji. Tylko jedno spośród wielu drzew, broniąc się przed infekcją bakterii lub specjalnego gatunku grzyba, przez kilkadziesiąt lat tworzy w rdzeniu i korzeniach żywicę o rzadkim, niezwykłym zapachu. Najcenniejsze są jednak okazy, które obumarły i przez setki lat leżały w ziemi. Zapach balsamiczny, słodko - pikantny, wzbogacony świeżymi, ziołowymi nutami himalajskich kwiatów, miarę palenia odkrywa coraz to nowe nuty.

Kadziła pachną bardzo delikatnie i są całkowicie bezpieczna dla zdrowia i środowiska, jako że nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani aromatów.

Zioła użyte do wyrobu Tibetan Agarwood zbierane są z szacunkiem dla Natury i suszone w tradycyjny, stosowany od setek lat sposób. Kadzidła pakowane są w ręcznie w kartonowe tuby.

 

  • grubość:około 0,5 cm
  • długość:około 12 cm
  • ilość w opakowaniu:30 szt. + podstawka
  • czas palenia:około 60 minut
  • kraj pochodzenia:Nepal