Kadzidełka Cedr - Morning Star

Producent: Nippon Kodo
Kod producenta: 4902125187009
Waga: 0.07 kg
Dostępność:
Jest
szt.
19,00 zł

Kadzidło japońskie Morning Star Cedr – drzewne, żywiczne, odważne i wzmacniające.

 

Kadzidło ma zapach naturalnego drzewa cedrowego. Jest to charakterystyczny drzewny, korzenno - żywiczny zapach, pełen mocy – jak dostojne, cedrowe drzewo. Prawdopodobnie już go znasz, ponieważ drzewo cedrowe jest składnikiem wielu rodzajów perfum i mieszanek zapachowych. Cedr jest używany w aromaterapii do uspokajania i równoważenia energii, wyciszania umysłu i medytacji.

Drzewo cedrowe jako składnik aromatyczny ma długą tradycję . Prawdziwe drzewa cedrowe (Pinaceae) pochodzą z górskich regionów Libanu, Himalajów i okolic Morza Śródziemnego. Nie należy go mylić z aromatycznymi składnikami z innych pokrewnych drzew, takich jak jałowce czy cyprysy – Cedarwood jest rzadszy, mocniejszy i głębszy.

Opakowanie zawiera 50 kadzideł i ceramiczną podstawkę
Czas spalania: ok. 35 min

Morning Star

Kolekcja japońskich kadzidełek Morning Star powstała w 1960 roku i do dzisiaj jest jedną z najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych. Ludzie na całym świecie pokochali te naturalne i pełne mocy zapachy. Każde opakowanie kadzidełek zawiera jeden wyrazisty zapach. Specjalna technologia produkcji oraz brak bambusowego patyczka, sprawiają, że ulatnia się czysty aromat z minimalną ilością dymu. Nad jakością aromatów nieustannie czuwają specjaliści z firmy Nippon Kodo, założonej w 1545 roku, używając do ich wyrobu tylko najwyższej jakości składników, takich jak naturalne olejki, żywice i aromatyczne drewno. Duży wybór zapachów pozwala dobrać kadzidło odpowiednie do nastroju, czy pogody. Spróbujcie żywicznego cedru, wyciszającego sandałowca, ciepłej ambry, zmysłowego piżma i innych z siedemnastu zapachów kadzidełek Morning Star.