Dzwonek wietrzny Madame Butterfly 100 cm

Producent: Woodstock chimes
Kod producenta: 028375226818
Dostępność:
Jest
szt.
466,00 zł

Posłuchaj koniecznie jak brzmi dzwonek wietrzny inspirowany operą Madame Butterfly. Nastrojono go do niesamowitej, pentatonicznej melodii kulminacyjnego punktu utworu Giacomo Pucciniego.

 

Dzwonki Magical Mystery Chimes opierają się na zjawisku muzycznym zwanym podwajaniem oktaw. Jak to działa? Prawdopodobnie znasz skalę Do-Re-Mi-Fa-So-La-Ti-Do. Nuty „Do” na początku i na końcu skali to ta sama nuta, oddzielona oktawą. Nuty oddzielone oktawą są uważane za harmonicznie równoważne; kiedy brzmią razem, melodia, którą słyszymy, jest naprawdę zachwycająca. Magical Mystery Chimes doprowadzają tę koncepcję do doskonałości, ponieważ każda nuta łączy się z podwójną oktawą. Dzwonki Woodstock Chimes po raz pierwszy używają tego rodzaju strojenia, aby wzmocnić harmonię i uzyskać niesamowity dźwięk. Nie wierzysz w to? Posłuchaj teraz tego dzwonka i poczuj różnicę!

 

Każdy dzwonek Woodstock Chimes to prawdziwy instrument muzyczny, który zadowoli najbardziej czułe ucho. Został zaprojektowany przez zawodowych muzyków z lat siedemdziesiątych i ręcznie wykonany, dlatego jego brzmienie jest czyste i harmonijne.

 

- długość całości 100 cm

- dziesięć rurek z aluminium

- elementy z jesionowego drewna

- dożywotnia gwarancja strojenia

Posłuchaj jak gra. W rzeczywistości, dźwięk jest dużo głębszy :)