Aromafume Biała Szałwia- bezdymne kadzidła w kostkach - Mix zapachów + Dyfuzor

Kod producenta: 8901362074871
Dostępność:
Jest
szt.
49,90 zł

Zestaw kadzidełek Aromafume White Sage zawiera 6 pięknych, naturalnych kompozycji zapachowych opartych na białej szałwii oraz ozdobny dyfuzor z wizerunkiem Drzewa Życia. W wielu kulturach szałwia uważana jest za święta roślinę, która pomaga oczyścić ciało i umysł. Przypisuje się jej ochronne i uzdrawiające działanie. Używa się jej również do oczyszczania powietrzaTen zestaw zawiera:

  • Dyfuzor Aromafume Drzewo życia
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała Szałwia(pakowane pojedynczo)
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała i Różowa Szałwia (pakowane pojedynczo)
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała Szałwia i Lawenda (pakowane pojedynczo)
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała Szałwia i Olibanum (pakowane pojedynczo)
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała Szałwia i Drzewo Sandałowe(pojedynczo pakowane)
  • 2 kostki kadzideł Aromafume Biała Szałwia i Palo santo (pojedynczo pakowane)
  • Czas palenia jednej kostki: ± 3,5 godziny.
  • Wyprodukowano w Indiach

Każda kostka kadzideł Aromafume to starannie dobrana kompozycja naturalnych składników: aromatycznego drewna, kory, żywic, ziół oraz najwyższej jakościolejków roślinnych z drzew i kwiatów (zgodnych z wymogami IFRA).

Kadzidła Aromafume w kształcie kostek uwalniają swój aromat bez dymu i popiołu. To jedne z najczystszych kadzideł i zupełna nowość w świecie zapachów. Tych kadzidełek nie podpala się bezpośrednio a jedynie podgrzewa na specjalnej podstawce przy pomocy świeczki tealight. Dzięki temu uzyskujemy czysty zapach, bez widocznego dymu.

Kadzidła Aromafume produkowane są w Indiach przez rodzinną firmę zajmującą się tworzeniem kadzideł od 1900 roku, która czerpie wiedzę z bogatej tradycji Ajurwedy i doświadczeń pięciu pokoleń perfumiarzy.

Uwaga! Kadzidła można podgrzewać jedynie w specjalnych kominkach Aromafume. Inne podgrzewacze np. do olejków eterycznych nie nadają się do tego celu.

Pamiętaj o względach bezpieczeństwa. Nigdy nie zostawiaj zapalonej świeczki bez nadzoru.

Nie dotykaj i nie przemieszczaj płonącej świeczki. Rozlana parafina może się zapalić i spowodować pożar.

Upewnij się, że płomień świecy nie dotyka bezpośrednio spodeczka. Jeśli zauważysz, że na dolnej części spodeczka zebrała się sadza natychmiast zdmuchnij świeczkę.

Osad z sadzy powinien być usunięty ze spodeczka. Jej nadmiar spadający do gorącego wosku świecy może skutkować zapaleniem.

W razie potrzeby należy przyciąć knot. Zbyt długi knot powoduje wydzielanie się sadzy i migotanie płomienia.

Zawsze usuwaj z wosku świecy resztki zapałek, przyciętych knotów i innych zanieczyszczeń.

Pamiętaj o normalnych względach bezpieczeństwa. Trzymaj dyfuzor poza zasięgiem dzieci, domowych zwierząt, z dala od łatwopalnych przedmiotów.