Torba Azma Velvet - złota

Producent: MakiMaki
Dostępność:
Jest
  • Rozmiar
180,00 zł
Azma to tradycyjna japońska torba w nowoczesnym, europejskim wydaniu. Bardzo pojemna, uszyta ze sztucznej skóry wkolorze złota z bawełnianą podszewką. Wewnątrz dyskretne, magnetyczne zamknięcie i sprytnie ukryta kieszonka na telefon. Skórzany pasek jest odpinany, co umożliwia pranie torby. Tradycyjnie Japończycy używali kwadratowego kawałka tkaniny zwanego furoshiki do pakowania i noszenia rzeczy. W erze Edo (1603-1868), po spotkaniu z kulturą europejską, zainspirowani zachodnimi torbami stworz

Azma to tradycyjna japońska torba w nowoczesnym, europejskim wydaniu. Bardzo pojemna, uszyta ze sztucznej skóry wkolorze złota z bawełnianą podszewką. Wewnątrz dyskretne, magnetyczne zamknięcie i sprytnie ukryta kieszonka na telefon. Skórzany pasek jest odpinany, co umożliwia pranie torby.


Tradycyjnie Japończycy używali kwadratowego kawałka tkaniny zwanego furoshiki do pakowania i noszenia rzeczy. W erze Edo (1603-1868), po spotkaniu z kulturą europejską, zainspirowani zachodnimi torbami stworzyli własną torbę na bazie furoshiki i nazwali ją AZMA – torbą w stylu Edo.


Każda torba jest zrobiona bardzo starannie, ręcznie przez japońską krawcową mieszkającą w Polsce.

Materiały:
Torba - sztuczna skóra, bawełniana podszewka
Rączka - skóra naturalna

Torba dostępna w dwóch rozmiarach - prosimy wybrać wielkość w opcjach produktu

Azma mała: 55cm x 55cm - 160 zł

Azma duża:65cm x 65cm - 180 zł

Uwaga! Towar na zamówienie. Czas oczekiwania ok 3 – 10 dni.