Kadzidła nepalskie Shanti Dhoop Day Time – na dzień

Producent: Stupa Incense
Dostępność:
Jest
szt.
17,90 zł

Kadzidła Shanti Dhoop powstają według pradawnych receptur wedyjskich. W ich skład wchodzą zioła, liście i aromatyczne żywice. Od niepamiętnych czasów jogini i rishi palili te kadzidła w przerwie od codziennych zajęć, żeby odzyskać siły i nabrać energii do pracy. Zapal to kadzidło podczas przerwy pracy, kiedy ogarnia cię znużenie. Życzymy spokojnego i owocnego dnia.

Główne składniki: jałowiec, waleriana, kardamon, goździki, gałka muszkatołowa i inne zioła lecznicze.

  • Opakowanie: bawełniany woreczek
  • Ilość kadzideł w opakowaniu: 19
  • Długość: 15cm
  • Przybliżony czas spalania: 45- 60 min
  • Waga: ok. 35 gram
  • Każde opakowanie zawiera glinianą podstawkę.

 

Stupa Incense to mała, rodzinna manufaktura, założona ponad 10 lat temu przez Naryana Nath Newa, chrześniaka tybetańskiego mnicha - Lamy Dorjee. To właśnie on przekazał rodzinie tradycyjne receptury kadzideł, które powstają z lokalnych, himalajskich ziół leczniczych w dolinie Katmandu. Na co dzień w manufakturze pracują cztery osoby, wspomagane w sezonie przez sąsiadów. Cała praca wykonywana jest ręcznie, a składniki użyte do wyrobu kadzideł są najwyższej jakości.

Podobnie jak kadzidła japońskie, także i te wywodzące się z tradycji tybetańskich mnichów, ulepione są wyłącznie z ziół i składników roślinnych. Nie mają w środku patyczka przez co uwalniają jedynie aromat, bez zbędnego dymu. Mają bardzo łagodny, zrównoważony i naturalny zapach.

Wszystkie kadzidła pakowane są starannie w pudełka z czerpanego papieru lub bawełniane woreczki.