Kadzidełka Rose Avenue - róża damasceńska, róża stulistna, miód

Producent: Nippon Kodo
Waga: 0.07 kg
Dostępność:
Jest
24,00 zł19,50 zł
Różana aleja - skład: róża damasceńska, róża stulistna, miód. Połączenie płatków róż i kropli miodu daje niezwykle słodki i aromatyczny zapach. Róża damasceńska posiada pełne, różowe kwiaty mające silny orientalny zapach, to właśnie z jej płatków produkowany jest olejek różany. Natomiast róża stulistna (Rosa centifolia) o czerwony kielich pokrytych drobnymi, mięciutkimi włoskami, posiada słodką i subtelną woń. Zapach uzyskany z róż jako odwiecznego symbolu miłości, rozgrzewa ciało i pobudza zmysły, idealny na romantyczne wieczory.

20 patyczków długości 9cm

czas spalania ok. 25 minut

ceramiczna podstawka

Fragrance Memories - Zapachy Wspomnień jest to wyjątkowa seria eleganckich kadzideł japońskich. Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo ciekawym wachlarzem zapachów, wśród których znaleźć można oryginalne połączenia takich woni, jak: palma, aloes, bergamotka, limetka, kawa, czekolada, imbir, kaktus, białe piżmo i inne. Seria zawiera 15 zapachów, z których każdy jest kompozycją o niepowtarzalnym charakterze, posiada sobie właściwy kolor oraz nazwę, oddającą jego główną nutę. Przykładowo kadzidełka „Wiosenne liście” (Spring leaves) mają kolor zielony, a na zapach składają się liście oliwki, świeża figa i bluszcz.

Dla kogo?
Eleganckie kadzidła i dobrej jakości zapachy mogą sprawiać przyjemność każdemu, nie tylko tym, którzy szczególnie interesują się Japonią, czy Wschodem. Można polecić je każdemu, kto jest lubi piękne zapachy, a także tym osobom, które chciałyby po prostu zmienić nastrój w mieszkaniu. Seria „Zapachy wspomnień” ma tę dodatkową zaletę, że pozwala, niczym perfumy, dopasować zapach do charakteru i upodobań osoby. Amatorowi lub amatorce kawy można podarować „Paryską kawę” (Paris cafe), a osobie lubiącej świeże zapachy przyrody – „Oddech góry” (Mountain breath), czyli kompozycję złożoną z cyprysu, klonu i mięty. Tak dopasowany prezent sprawia dodatkową przyjemność obdarowanemu, gdyż daje mu poczucie, że dobrze go znamy i trafiliśmy w dziesiątkę.